Nic tak nie uspokaja, jak prawdziwy wypoczynek na łonie przyrody. głusza, błogość, przyjemna bryza, gdzieś w oddali świergoty ptactwa. A naokoło szum fal, szmer liści, sitowia, czy trawy. Dla wielu zarobionych rodaków to zwieńczenie marzeń. Zwykle pakujemy się w samochód i podróżujemy gdzieś na zatłoczone plaże najbliższego pojezierza. Pośpiech, sprzeczki o miejsce na leżak, zgiełk, duża dystans do hotelu, nic, co można określić pełnym komfortem. A gdyby posiadać taki spokój każdego dnia? Używać z uroków pięknej natury, odkrywać dziewicze ciekawe regiony, a jednocześnie zapewnić sobie tak wygodne udogodnienia, jak w domu? Okazuje się, że kupno lub nawet wynajem houseboata zapewni nam zrealizowanie wszystkich oczekiwań zarówno pod względem podróżniczym, jak i wypoczynkowym.

Houseboat - pływająca jednostka mieszkalna

Houseboat to unikatowa łódź. Została zaprojektowana z myślą o zapewnieniu żeglarzom pełnej wygody i ergonomiczności. Houseboat dysponuje pomieszczenia, które zostały zaaranżowane w taki sposób, by ich elegancki aranżacja oraz wysokiej jakości urządzenie odpowiadały standardom wygodnego i estetycznego niewielkiego mieszkania. Oprócz tego wespół z pomieszczeniami przeznaczonymi do całorocznego zamieszkania, przewidziano również strefę relaksu. To wyniesiona fragment pokładu, na którym można ustawić leżaki i podziwiać piękne widoki naokoło. Z zdecydowanie wolno stwierdzić, że to nowoczesna łódź, która jest odpowiedzią na wszystkie oczekiwania ewentualnego użytkownika.

Korzyści odpoczynku na houseboacie

Dzięki temu, że houseboat jest dostosowany do całorocznego zamieszkania, przynosi pełną autonomię w podróżowaniu. Możesz nawigować po wybranych szlakach żeglugi śródlądowej lub zwyczajnie zacumować w dowolnym porcie. Dzięki ze względu na to ogromną przyjemność z zamieszkania na łodzi spostrzegą zarówno pasjonaci slow life, jak i ci, którzy chcieliby spędzać czas wielce dynamicznie. Houseboaty, jakie proponuje Eco Boats są wyekwipowane również w rowery elektryczne. Wystarczy w związku z tym zastopować się na kilka godzin, zejść na ląd i zwiedzać urokliwą okolicę. Można przeto bez skrępowania powiedzieć, że żeglując houseboatem jesteś samowystarczalny i nieograniczony od jakichkolwiek ograniczeń. Nawet sterowanie łodzią jest niezwykle proste i nie wymaga szczególnych wprawy. Niemniej jednak w https://eco-boats.eu można wypożyczyć houseboata wraz z obsługą sternika na kilkudniowy rejs, który odbywa się na trasie Warszawa-Gdańsk-Warszawa czy też ustalić dowolną trasę.

Houseboaty w trendzie proekologicznym

Coraz bardziej popularne staje się odkrywanie miejsc, gdzie można spędzić czas na łonie natury. Nawigowanie houseboatem przynosi możność nieustannego przestawania z przyrodą i to w niezwykle swobodnym zakresie. Można bowiem admirować urok mijanych widoków z pokładu łodzi, jak również jest możliwe, by zejść na ląd i przechadzać się między zieloności.

Pożądane byłoby napomknąć, iż houseboaty, które powstają w stoczni eco-boats.eu mają napęd elektryczny. Znaczy to, iż realizują wysokie wymagania ekologiczne, a zarazem są ekonomiczne w eksploatacji.

Rejs houseboatem więc to wyśmienita możliwość na spędzenie wolnego czasu na łonie przyrody. Powinno się już rozważyć o tym, jak zaplanować majówkę bądź wakacje. A być może w ogóle wyrwać się od zgiełku miasta i przeprowadzić się na łódź?