Współcześnie wiele firm wydaje wiele pieniędzy na dobrze przeprowadzone kampanie reklamowe, które mają na celu przyciągnięcie klientów. Często zapomina się o najstarszej formie reklamowania swoich usług - rozdawaniu ulotek, które są świetną formą szybko rozprzestrzeniającej się reklamy. Dlaczego warto skorzystać z usług druku ulotek?

Niska cena

Porównując ceny prowadzenia reklamy poprzez ulotki oraz większe pomysły - jak np. billboardy, zauważyć można opłacalność pierwszego przedsięwzięcia. Druk ulotek wymaga niskiej ceny, a przy zwiększeniu nakładu, maleje ona jeszcze bardziej. W przypadku większych reklam, zwiększenie ich ilości nie zmniejszy ceny, wręcz stanie się ona nieopłacalnie większa.

Mobilność

Ulotki można umieścić w wielu miejscach, co niemożliwe jest w przypadku billboardów czy innych większych reklam. Taką małą formę reklamy umieścić można nawet w centrum miasta, gdzie dotrze do większej ilości klientów. Większa ilość rozdanych ulotek równa się szerszemu rozprzestrzenieniu reklamy i większemu zainteresowaniu.

Brak specjalistycznych pracowników

Dystrybucja ulotek nie wymaga zatrudnienia wykwalifikowanej kadry. Każdy może rozdawać ulotki, nawet przedsiębiorca w czasie wolnym. W przypadku billboardów i specjalnej kampanii reklamowej, zapłacić trzeba za specjalistów z doświadczeniem. W odróżnieniu od dystrybucji ulotek, która może odbywać się na zasadzie zatrudnienia młodych ludzi nieposiadających doświadczenia. W ten sposób zapewnia się pracę nawet młodocianym.

Tradycja

Współcześnie panuje pogląd przekazujący, że każda szanująca się firma prowadzi kolportaż ulotek. W pewien sposób weszły one już do komercyjnej tradycji - przedsiębiorstwo, które nie rozdaje ulotek, postrzegane jest jako placówka zamknięta na klienta lub jednoosobowa działalność gospodarcza. Często zdarza się, że opuszczając budynek firmy, klienci proszą o ulotkę zawierającą dane do kontaktu.

Możliwości

Możliwości ulotek są ogromne - zawrzeć można na nich krótką charakterystykę firmy i dane kontaktowe. Jednak to nie wszystko. Na ulotkach umieścić można także mapę z zawartą lokalizacją przedsiębiorstwa, cennik usług czy prezentację usług na fotografiach. Sprawia to, że niska cena może odpowiadać ogromnemu odzewowi.

Druk ulotek (Warszawa)

Skorzystanie z usług druku ulotek w Warszawie jest doskonałym pomysłem na rozprzestrzenianie informacji o firmie nowo powstałej, a także z dłuższą historią bycia na rynku. Warszawa to ogromne miasto, w którym, żeby zabłysnąć, trzeba zadbać o promocję przedsiębiorstwa w najdrobniejszych szczegółach. Temu służy druk ulotek.