Kochasz film i chcesz się kształcić w kierunku produkcji filmowej? Marzy Ci się kariera reżysera, scenarzysty lub montażysty filmowego? Chcesz spełniać się, tworząc filmowe efekty specjalne, które pozwolą Ci zdobyć Oskara? Nie rezygnuj z marzeń, tylko znajdź szkołę filmową, która pozwoli je urzeczywistnić!

Decyzja o wyborze szkoły filmowej nie należy do najłatwiejszych. Na pewno nurtuje Cię wiele pytań i wahasz się, czy obrana droga kształcenia zapewni Ci dobry start w dorosłe i pełne wielu wyzwań życie. Jeżeli słyszysz, że film nie zapewni Ci stabilnych dochodów i pewnej pracy na pewno zaczynasz się martwić, jednak czy warto rezygnować z pasji i do końca życia wykonywać zawód, który nie zapewni Ci poczucia szczęścia i spełnienia? Na pewno nie, dlatego, jeżeli naprawdę marzysz o karierze filmowej i chcesz związać swoje życie z trudnym i wymagającym zawodem filmowca, musisz na początek wybrać dobrą szkołę filmową, która przede wszystkim pozwoli Ci na kreatywny rozwój i przygotuje do pracy nie tylko od strony teoretycznej, ale także praktycznej!

Nie każda szkoła filmowa kształci w ten sam sposób. W zależności od wyboru placówki edukacyjnej możesz zyskać możliwość rozwoju swoich pasji i zdobywania potrzebnych w późniejszej pracy umiejętności lub zamknąć się w mydlanej bańce powtarzanych od wielu lat schematów kształcenia.

Szkoła filmowa szyta na miarę Twoich potrzeb i oczekiwań

Wybór jakiejkolwiek szkoły wyższej czy policealnej to duże wyzwanie. I w przypadku chęci uczęszczania do szkoły filmowej natrafisz na wiele problemów z wyborem odpowiedniej placówki - w zasadzie wybór kierunku studiów to jedynie połowa sukcesu – możesz mieć talent, chęci do nauki i determinację, jednak bez wsparcia doświadczonych i pozwalających na kreatywność wykładowców niewiele osiągniesz. Z tego względu poszukaj szkoły, która pomoże Ci zdobyć doświadczenie jeszcze na etapie edukacji – suche fakty z historii filmu oraz możliwość poznania pracy na planie jedynie w teorii na pewno nie pozwolą Ci rozwijać kreatywności i spełniać się podczas edukacji poprzez tworzenie własnych projektów. Szkoły filmowe, które nie stawiają dużego nacisku na praktykę i jedynie zamykają swoich uczniów w salach wykładowych, niestety nadal funkcjonują i „produkują” kolejne pokolenia filmowców nieprzygotowanych do pracy w swoim zawodzie.

Jeżeli nie chcesz dołączyć do grona wykształcanych, ale nieposiadających doświadczenia i umiejętności filmowców postaw na praktykę. Zajęcia praktyczne na planie już od pierwszych dni edukacji zapewni Ci Krakowska Szkoła Filmowa AMA. Już dziś wejdź na stronę akademiamultiart.pl i sprawdź, co oferuje Ci krakowska szkoła filmowa, dzięki której zdobędziesz zawód, a nie jedynie dyplom, który na pewno nie zapewni Ci godnego życia! Dzięki Akademii Multi Art zaczniesz realizować swoje pomysły i zyskasz wiedzę oraz doświadczenie niezbędne podczas późniejszego poszukiwania pracy! Spróbuj swoich sił i przekonaj się, że możesz uczyć się od najlepszych Mistrzów kina, którzy z zaangażowaniem podpowiedzą Ci, jak realizować swoją wizję i dołączyć do zaszczytnego grona polskich filmowców!